درباره ما

به ارمغان اشراق خوش آمدید

ارمغان اشراق با داشتن سابقه طولانی در ارائه راه حل‌های ارتباطی و مخابراتی جامع به مشتریان خود، در حال تأمین نیازهای امروز با توجه به آینده بوده و از این رو همیشه از شرایط فعلی جلوتر است.
در حال حاضر، فعالیت اصلی این شرکت ساخت شبکه‌های یکپارچه به‌منظور ارائه‌ی خدمات (Triple Play) صوتی / تصویری / داده بر روی بستر IP است و تمرکز شرکت بیشتر بر روی لایه‌های دسترسی، توزیع و ارائه محصولات جدید بر اساس نیازهای روز است.
بخش دیگری از کار، مربوط به راه اندازی مرکز داده، طراحی و تهیه سرور و تجهیزات ذخیره‌سازی برای دستگاه‌های اجرایی کشور و سازمان‌های خصوصی است. تامین کننده اصلی در این زمینه HPE است.
تجهیزات زیرساخت شبکه مانند روترها و سایر تجهیزات رادیویی با مارک MikroTik دسته دیگری از فعالیت‌های این شرکت برای تأمین نیازهای اپراتورها است.
کلیه تجهیزات این شرکت با تأیید و ارائه‌ی خدمات گارانتی از وزارت بازرگانی ( سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان) انجام می‌شود. این مجموعه دارای مجوزهای قانونی لازم برای این منظور است. مهم‌ترین آنها مجوز خرید و فروش تجهیزات رادیویی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است که بیانگر  توان مهندسی بالای این شرکت است.

چشم‌انداز

با بهترین محصولات و خدمات، ارزش و نوآوری جدیدی ایجاد خواهیم کرد، از مشتریان خود الهام می‌گیریم و حامیان آنها خواهیم بود.

ماموریت

با اشتیاق، غرور و سرعت، در پی ارتباط فعال با مشتریان به‌منظور ارائه محصولات و خدماتی بیش از انتظار آن‌ها هستیم.

ارزش‌ها

صداقت، مشتری مداری و فعالیت‌های چابک و اثربخش برای ما ارزشمند است و با انگیزه و روحیه‌ی تیمی به مشتریان خود احترام می‌گذاریم. در همین راستا مسئولیت‌پذیری زیست‌محیطی و اجتماعی نیز مورد توجه ما است.
اسکرول به بالا