درباره ما

به ارمغان اشراق خوش آمدیدارمغان اشراق از سال ۱۳۷۵ در ارائه‌ی راه‌حل‌های جامع ارتباطی و مخابراتی و زیرساخت شبکه به مشتریان خود، فعالیت داشته است.

در حال حاضر فعالیت اصلی این شرکت بر اساس محصولات ۳ کمپانی زیر ارائه می‌شوند:

  • برند هواوی HUAWEI: ساخت شبکه‌های یکپارچه به‌منظور ارائه‌ی خدمات (Triple Play) صوتی / تصویری / داده بر روی بستر IP  و FTTx. در این میان تمرکز شرکت بیش‌تر بر روی لایه‌های دسترسی، توزیع و ارائه محصولات جدید بر اساس نیازهای روز است.
  • برند HPE، Dell EMC : راه اندازی مرکز داده، طراحی و تهیه سرور و تجهیزات ذخیره‌سازی برای دستگاه‌های اجرایی کشور و سازمان‌های خصوصی.
  • برند MikroTik: تأمین نیازهای اپراتورها با مجوز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی همراه با تاییدیه برترین آزمایشگاه‌های کشور برای تجهیز زیرساخت شبکه مانند روترها و سایر تجهیزات رادیویی.

همواره چشم‌انداز اصلی شرکت ارائه‌ی محصولات معتبر و خدمات پس از فروش مناسب به مشتریان است. در همین راستا بر اساس توانمندی‌های فنی و تخصصی موجود، مجوزهای قانونی لازم برای محصولات شرکت با تایید خدمات گارانتی از سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اخذ و نام این شرکت در سامانه جامع گارانتی ثبت گردیده است.

300

چشم‌انداز

با بهترین محصولات و خدمات، ارزش و نوآوری جدیدی ایجاد خواهیم کرد، از مشتریان خود الهام می‌گیریم و حامیان آنها خواهیم بود.

ماموریت

با اشتیاق، غرور و سرعت، در پی ارتباط فعال با مشتریان به‌منظور ارائه محصولات و خدماتی بیش از انتظار آن‌ها هستیم.

ارزش‌ها

صداقت، مشتری مداری و فعالیت‌های چابک و اثربخش برای ما ارزشمند است و با انگیزه و روحیه‌ی تیمی به مشتریان خود احترام می‌گذاریم. در همین راستا مسئولیت‌پذیری زیست‌محیطی و اجتماعی نیز مورد توجه ما است.
اسکرول به بالا
Verified by MonsterInsights